השכרת אוהלים לאירועים – מה שכדאי לדעת

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב print

השכרת אוהלים לאירועים – מה שכדאי לדעת: האוהלים שימשו את אבותינו כמקום מגורים במשך שנים רבות. היום אנחנו אמנם גרים בבתים מבטון, אך עדיין יכולים להשתמש בשירותי השכרת אוהלים לאירועים.

אוהלים להשכרה הם הפתרון המושלם לכל אירוע המתקיים בחוץ, שכן הם יכולים להגן על היושבים מפני שינויים פתאומיים במזג האוויר.

לקטלוג אוהלים להשכרה

אוהלים להשכרה לאירועים – להרגיש בחו"ל

השכרת אוהלים לאירועים היא טרנד עולמי. בסרטים הוליוודיים אנחנו יכולים להבחין במסיבות קיץ או חתונות המתקיימות מתחת לאוהל הלבן.
כמובן, שירותי אוהלים להשכרה מותאמים לאקלים השורר בארץ. האוהלים עשויים מחומר PVC שנועד לספק את ההגנה הטובה ביותר מפני קרניה החמות של השמש.
כאשר אתם משכירים את האוהל הלבן והמעוצב לגינה לצורך מסיבה גדולה, אתם יכולים לקחת את הקוקטייל ולנוח על שפת הבריכה. כי עם אוהל חזק ומעוצב אתם תעברו את המסיבה בשלום.

אוהלים להשכרה, אוהלים למכירה

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של השכרת אוהלים לאירועים הוא שאתם יכולים לעצב אותו כרצונכם לזמן האירוע (בגבול הטעם הטוב כמובן, הרי חשוב להסיר את הקישוטים ולהחזיר את האוהל לחברה, בדיוק כפי שקיבלתם אותו).
כך למשל, אם חוגגים יום הולדת נסיכות לילדה בת השמונה, כדאי לקשט את האוהל בתמונות של הנסיכות האהובות ולהוסיף שולחנות אוכל ועליהם לפרוש מפות ורודות וסגולות.
מנגד, אם מדובר ביום הולדת של בנים שאוהבים כדורגל, כדאי לקשט את קירות האוהל בתמונות
של שחקני כדורגל ולערוך את השולחנות במפות ומפיות בצבעי הקבוצה האהובה.
כמובן, אוהלים להשכרה לאירועים נועדו גם למבוגרים. כדאי לעצב את האוהלים בטוב טעם,
בהתאם למסיבה של מבוגרים. מכיוון שאירועים למבוגרים כמו אירועים עסקיים או ימי הולדת הם אירועים יוקרתיים למדיי, ניתן לשלב צבעים כמו זהב, שחור או אדום.

אוהל אבלים , אוהלים להשכרה , אוהלים להשכרה לאירועים , השכרת אוהלים , השכרת אוהלים לאירועים , אוהלי אבלים להשכרה , השכרת אוהלי אבלים , אוהלים למכירה , מכירת אוהלים

הקמת אוהל לאירועים – איך זה עובד?

כאשר אתם פונים לחברה להשכרת אוהלים לאירועים, אתם מקבלים ליווי מתחילת האירוע ועד סופו. הנציג מתשאל אתכם לגבי האוהל שאתם צריכים וקובע תאריך להקמת האוהל.
לאחר מכן, הצוות מגיע בזמן שנקבע כדי להקים את האוהל ולתדרך אתכם לגבי ההמשך. בסיום האירוע, הצוות מפרק את האוהל ואוסף אותו לקראת האירוע הבא.

אוהלים להשכרה, אוהלים למכירה

חברה העוסקת בהשכרה ומכירה של אוהלים ואביזריהם הנילווים מהמובילות במדינה

רוצים לקבל הצעה משתלמת
במחיר המשתלם במדינה ?
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם
כתבות מובילות
שתפו בקליק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב print
דילוג לתוכן