אודות

לקוחות יקרים אנחנו רוצים לספר לכם את הסיפור האישי שלנו בנושא אוהלים למכירה איך התחלנו את העסק שלנו כי זה סיפור שניראה לנו שכל ישראלי יכול להתחבר אליו. אנחנו כחברה התחלנו את הפעילות שלנו כחברה שמשכירה אוהלים לאירועים ואת האוהלים הראשונים שלנו קניינו בארץ במחירים מופקעים בשלב מסיים ראינו שאנחנו נותנים שירות מעולה אנשים אוהבים אותנו ומזמינים מאיתנו שוב ושוב. שמרנו על מחיר נמוך לצד ציוד איכותי ברמה גבוהה וכניראה שעשינו משהו טוב אם התקדמנו לאיפה שאנחנו. 

בגדול לאחר כמה שנים של עבודה בתחום גילינו כי המחירים של האוהלים בארץ הם גורדי שחקים ושאם נעשה ייבוא של האוהלים מהמזרח אנחנו נוכל להיום אטרקטיבים במחיר בצורה משמעותית, לכן התחלנו לקיים גם שירותם של אוהלים למכירה, ופה נולד האתר הזה שלנו שעוסק רק במוצר אוהלים למכירה וכמובן שניתן למצוא גם מוצרים נילווים לאוהלים למכירה כמו חימום קירור וכיוצא בזה, כלל המוצרים שלנו הם מוצרים איכותיים מבחינת החומרים שלנו אנחנו משתמשים ביריעות דוחות מים יריעות PVC מוגנות מים נגד גשם בעובי של 512 גרם למטר זה קצת כבד  אומנם זה נכון אבל אנחנו מעדיפים לעבוד קצת יותר קשה אבל שיהיה לנו, מוצרים איכותיים שמחזיקים שנים כל זאת מכיוון שבכל זאת אוהלים למכירה או אוהלים לאירועים זה לא בגד שמחליפים כל יום לכן באמת חשוב לשים לב מה קונים ומה אופי וסוג המוצרים. 
מבחינת קונסטרוקציה אז ככה אנחנו משתמשים בקונסטרוקציה ברזל, ונתחיל דווקא עם החסרונות של הברזל כדי להיות הכי שקופים איתכם, הברזל מחליד עם הזמן ולכם פחות אוהבים אותו כיוון שהוא חומר חזק ויציב יותר משאר המתכות אנחנו לא רצינו לוותר על החוזק של האוהלים שלנו לכן לא הבאנו מוטות ברזל רגילים אלה הבאנו מוטות ברזל מגולוונים, מוט ברזל מגולוון הוא ברזל שעובר תהליך כימי בחימום מהיר ואז קירור המכה אחת דבר זה משנה את הכימיות של והוא כבר הופך לאל חלד.

אנחנו לא משתמשים באוהלים עסויים אלומיניום מכיוון שאלומיניום זו מתכת חלשה יותר מאשר ברזל אם אנחנו נצמיד מוד ברזל בקוטר ועובי שווה אל מול אלומיניום מוט הברזל יחזיק מעמד הרבה יותר תחת לחץ אל מול האלומיניום .

עוד דבר חשוב אם לא הכי חשוב לגבי המחיר אנחנו באמת רוצים לשבור את כל נושא יוקר המחייה הישראל אנחנו רוצים להמשיך למכור את המוצרים שלנו בזול אבל זה באמת תלוי בעזרה שלכם אליינו תנו לנו לעבוד על כמות של מכירות גדולות . 

אוהלים למכירה, אוהלים לאירועים , אוהלים לאירועים

קצת ממה שאומרים עלינו

קצת ממאות העבודות שלנו 😊😊😊

בין לקוחותינו...

חברה העוסקת בהשכרה ומכירה של אוהלים ואביזריהם הנילווים מהמובילות במדינה

רוצים לקבל הצעה משתלמת
במחיר המשתלם במדינה ?
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם
כתבות מובילות
שתפו בקליק